• 1. Hitta
  • 2. Jämför
  • 3. Boka

Milford Sound
Bästa turer och aktiviteter

Premium Milford Sound Small Group Tour & Cruise från Queenstown
Viator
13 timmar

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk EN

3.749 recensioner

(4.9)

¥32,731.
Queenstown: Milford Sound Coach & Cruise Dagsutflykt
GetYourGuide
12 timmar

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk EN

Se vad som ingår

4.235 recensioner

(4.7)

¥23,784.
Från Queenstown: Milford Sound kryssning och dagstur med buss
GetYourGuide
12 timmar

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk EN

Se vad som ingår

1.957 recensioner

(4.7)

¥26,478.
Liten grupp, Utmärkelse Milford Sound Day upplevelse & kryssning
Viator
13 timmar

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk EN

2.668 recensioner

(4.9)

¥37,166.
Milford Sound Flygkryssningstur från Queenstown
Viator
4 timmar

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk EN

2.237 recensioner

(5)

¥79,389.
Milford Sound Scenic Cruise
Viator
2 timmar

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk DE, EN, ES, FR

1.646 recensioner

(4.8)

¥15,877.
Kryssning Milford NZ Small Boutique Cruise Experience
Viator
1 timme

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk DE, EN, FR

3.253 recensioner

(4.9)

¥16,765.
Heldags Milford Sound Tour med kryssning och promenader från Te Anau
Viator
9 timmar

Milford Sound

Gratis avbokning

Aktivitetsspråk EN

783 recensioner

(5)

¥27,565.
Ladda fler

Genom att registrera dig accepterar du automatiskt vår integritetspolicy och användarvillkor. Du kommer också att få våra resor och erbjudanden via e-post. Du kan avbryta din prenumeration via e-post eller ta bort din profil när du vill.

Vi sammanställer de finaste reseupplevelserna och väljer endast det bästa från tusentals partnererbjudanden

Logo_Grey_Horizontal_72dpi

få våra bästa erbjudanden och resetips

Genom att registrera dig accepterar du automatiskt vår integritetspolicy och användarvillkor. Du kommer också att få våra resor och erbjudanden via e-post. Du kan avbryta din prenumeration via e-post eller ta bort din profil när du vill.

Arrow up Line